Harmonogram i cennik
Semiramida Klub Sportowy
  • Wszystkie zajęcia
  • Akrobatyka
  • Sporty walki
  • Joga
  • Rekreacja ruchowa
  • Szarfy
  • Taniec
  • Trójbój siłowy
Poniedziałek
Kick-Boxing
Grupa początkująca młodzieży ,dorosłych - sala A
17:00 - 18:30
Karate Kyokushien
Grupa początkująca – Sala B
18:00 - 19:30
Karate Kyokushien
Grupa zaawansowana – Sala A
20:15 - 21:30
Aerobik
Grupa w C.S Semiramida - sala A
18:30 - 19:30
Zrelaksuj kręgosłup
C.S Semiramida - sala B
19:30 - 20:15
Zumba
sala LO
20:00 - 21:00
Kick-boxing
Grupa zawodnicza C.S. SEMIRAMIDA – sala A
20:00 - 22:00
Wtorek
Kick-Boxing dzieci
Grupa początkująca C.S SEMIRAMIDA – sala B
17:00 - 18:00
Akrobatyka
GRUPA POCZĄTKUJĄCA C.S SEMIRAMIDA – sala A
17:00 - 18:00
Kick-Boxing dzieci
Grupa zawodnicza C.S SEMIRAMIDA – sala C
18:00 - 19:00
Pole dance
Grupa 1 zaawansowana C.S Semiramida sala B
19:00 - 20:00
Akrobatyka
GRUPA zaawansowana C.S SEMIRAMIDA – sala A
18:00 - 19:00
Akrobatyka
GRUPA zawodnicza C.S SEMIRAMIDA – sala A
19:00 - 20:30
Nowość! Szarfy
Grupa dziecięca – Sala Squash
17:00 - 18:00
Pole dance
Grupa 2 zaawansowana C.S Semiramida sala B
20:00 - 21:00
Pole dance
Grupa 3 początkująca C.S Semiramida sala B
21:00 - 22:00
Boks
gr. zawodnicza C. S. SEMIRAMIDA – sala A
20:30 - 21:30
Środa
Kick-boxing
Grupa początkująca młodzieży ,dorosłych C.S SEMIRAMIDA sala A
17:00 - 18:00
Karate Kyokushien
Grupa początkująca - Sala B
18:00 - 19:30
Joga
C.S Semiramida sala A
19:00 - 20:00
Zumba
Sala LO
20:00 - 21:00
Karate Kyokushien
Grupa zaawansowana- Sala B
20:00 - 21:30
Trening wielofunkcyjny
DLA KOBIET I PANÓW C.S SEMIRAMIDA – sala A
18:00 - 19:00
MMA/GRAPPLING
sala C
20:00 - 21:30
Czwartek
Kick-boxing dzieci
Grupa początkująca C.S SEMIRAMIDA – sala A
17:00 - 18:00
Kick-boxing dzieci
Grupa zawodnicza C.S. SEMIRAMIDA – sala A
18:00 - 19:00
Aerobik
C.S. SEMIRAMIDA – sala A
19:00 - 20:00
Kick-boxing/Boks
GR. ZAWODNICZA C.S. SEMIRAMIDA – sala A
20:00 - 21:30
Piątek
Nowość Szarfy
Grupa dziecięca – sala Squasha
17:00 - 18:00
Rek. ruchowa z el. sportów walki
C.S SEMIRAMIDA – sala A
17:00 - 18:00
Akrobatyka
Gr. początkująca i zaawansowana – sala A
18:00 - 19:00
Pole dance
Grupa 4 zaawansowana C.S Semiramida sala B
18:00 - 19:00
Pole dance
Grupa 1 zaawansowana C.S Semiramida sala B
19:00 - 20:00
Akrobatyka
GRUPA ZAWODNICZA – sala A
19:00 - 20:30
Pole dance
Grupa 2 zaawansowana C.S Semiramida sala B
20:00 - 21:00
Pole dance
Grupa 3 początkująca C.S Semiramida sala B
21:00 - 22:00
Kick-boxing/Boks
Wszystkie grupy - C.S. SEMIRAMIDA – sala A
20:30 - 22:00
Kamera
on-line