Zgrupowanie Letnie KS Semiramida zakończone
01 sierpień 2020

10-22 lipca 2020 r. czas Letniego Zgrupowania naszego Klubu. To były jedne z piękniejszych dni w historii naszego Klubu i życia naszych uczniów :) Dni ciężkiej pracy, ćwiczeń, nauki ale również dni pełne super zabawy, zdobywania nowych doświadczeń, zwiedzania ciekawych miejsc i gromadzenia wielu wspaniałych wspomień :)

Dzięki naszym trenerom nasi podopieczni codziennie mieli bardzo napięty grafik :) czekało na nich wiele treningów na sali oraz na świeżym powietrzu, które łączyły się ze świetną zabawą. Były też treningi w... wodzie :D a dokładniej nad zalewem wśród gór z piękną krystaliczną wodą i mega infrastrukturą sportową. Każdego dnia czekały również wspaniałe atrakcjie. Nasi uczniowie i ich podopieczni zwiedzili wiele ciekawych miejsc takich jak: tamę w Międzygórzu, Ogród Bajek, jeden z piękniejszych wodospadów w Polsce, podziemna trasa i Twierdza w Kłodzu, Stare Miasto i przepiękne uliczki wraz z budowlami niczym mini Praga, zjeżdzalnia grawitacyjna Czarna Żmija, park linowy gdzie odbyli trening, grali w golfa i uczyli się strzelać z łuków :) W ambitnym planie były też trudne i dosyć długie wyprawy po górach, np. 11 km trasa górskim szlakiem Czechy- Śnieżka. Jedną z większych atrakcji była Sky Walk czyli powstała niedawno "Ścieżka w Chmurach" - wieża wzniesiona na szczycie góry Slamnik, przy górnej stacji kolejki Śnieżki, to niesamowita budowla z widokiem na cały Masyw Śnieżnika Kłodzkiego, dolinę Dolnej Morawy, na główny grzbiet Jesioników, Suchý vrch i Karkonosze, wybudowana w ośrodku narciarsko-rekreacyjnym Dolni Morava leżącym tuż przy polsko-czeskiej granicy w Sudetach Wschodnich. Podstawa Sky Walk znajduje się na wysokości 1116 m n.p.m., a fantazyjna ażurowa konstrukcja ma wysokość 55 m. Na szczyt wieży prowadzą szerokie i łagodne pomosty, dzięki którym jest ona dostępna dla osób niepełnosprawnych i rodziców z wózkami. Dla osób żądnych silniejszych wrażeń zamontowano platformy z siatki i pasaże pomiędzy piętrami. Na dół wrócić można tą sama drogą, lub za pomocą krętej, przeźroczystej zjeżdżalni rurowej o długości 101 m. Oczywiście uczestnicy naszego zgrupowania nie byli by sobą gdyby nie poczuli dreszczyka emocji i nie weszli by na platormy z siatek :D Rośnie nam odważna, rządna przygód i doświadczeń młodzież :)

Podczas zgrupowania było też wiele innych atrakcji :) przeróżne gry i zabawy, jazda na rowerach, sauna, ogniska, śpiewy, kąpiele pod zimną wodą z węża ogrodowego :D oczywiście wyjazd nie był by zaliczony gdyby nie było dyskoteki :) przygotowania do imprez szły pełną parą :) po tańcach do późna przyszedł czas na odpoczynek i przygotowania do kolejnych treningów i całej reszty atrakcji. Trenerzy i ich podopieczni mieli też czas na relaks i odpoczynek :)

To było 12 wspaniałych i pełnych przygód dni :) Niestety czas upłynął bardzo szybko i trzeba było wracać do domów :( na pożegnanie uczestnicy za swoja odwagę, dyscyplinę, ciekawość świata i wytrwałość dostali statuetki i super nagrody :) Największe podziękowania za pomoc należą się trenerom Patrycji i Kamilowi oraz Pani Anecie :)

Czas szybko zleciał ale nic straconego ponieważ............ tej zimy i kolejnego lata również ruszamy w poszukiwaniu wielu nowych przygód :)

Kamera
on-line