Zakup ścieżki gimnastycznej AIRTRACK
04 listopad 2020

Mimo ciężkiej sytuacji w kraju my się nie poddajemy a nasi klubowicze dzielnie ćwiczą i doskonalą swoje umiejętności. Aby ich wspomagać i dawać coraz to nowsze możliwości rozwoju dzieciaki dostają jeszcze więcej nowego i bardziej profesjonalnego sprzętu. Nasz klub brał udział w Programie Ministerstwa Sportu i został wyposażony w specjalną ścieżkę gimnastyczną AIRTRACK, dzięki której dzieciaki mogą jeszcze bardziej poszerzyć swoje horyzonty.

AIR TRACK ŚCIEŻKA GIMNASTYCZNA

Airtrack to nadmuchiwany sprzęt gimnastyczny łączący w sobie zalety trampoliny, dmuchanych zamków do skakania, ścieżki akrobatycznej i materaca zeskokowego w jednej ścieżce powietrznej.

Ze względu na różnice grubości i ciśnienia, Airtrack może być bardzo miękki i bezpieczny podczas lądowania lub też twardy i sprężysty jak ścieżka akrobatyczna. Ścieżka Airtrack jest szczelna, całkowicie cicha i płaska. Zajmuje niewiele miejsca (nawet 15 metrowa ścieżka po spuszczeniu powietrza zmieści się do każdego samochodu) przy czym napompowanie jej jest niezwykle szybkie.


Od gimnastyki po parkur przez zajęcia kung fu po fizjoterapie… Airtracki są świetnym sprzętem dla każdej aktywności fizycznej. Wszyscy będą się na nich świetnie bawić!

Takie produkty idealnie sprawdzają się na salach gimnastycznych, podczas zajęć akrobatycznych czy też w parkach trampolin na całym świecie.

Kamera
on-line