STYPENDIA SPORTOWE ODEBRANE !
01 marzec 2020

27 lutego 2020 r. odbył się kolejny bardzo ważny dzień dla naszych uczniów. Mianowicie podczas XII Pułtuskiej Gali Sportu pięciorgu z naszym klubowiczom wręczono stypendia sportowe na 2020 rok za osiągnięcie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym.

Stypendia na mocy uchwały Rady Miejskiej w Pułtusku z dnia 31 stycznia 2011 r., po zaopiniowaniu przez Pułtuską Radę Sportu, decyzją Burmistrza Miasta Pułtusk odebrali:

* Natalia Parzuchowska (kickboxing, boks)

* Marcin Biraga (kickboxing, boks)

* Paweł Tekliński (kickboxing, boks)

* Aleksander Chymkowski (kickboxing, boks)

* Mateusz Sośnicki (kickboxing, boks)

Podziękowania dostały również dwie zawodniczki akrobatyki sportowej uczęszczające do naszego klubu: Joanna Podlasiewska i Magdalena Górska, które rozpoczęły galę swoim występem artystycznym. Dziękujemy Wam dziewczynki za wspaniały pokaz a naszym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w karierze. Jesteśmy z Was dumni :)

Kamera
on-line